Naše služby

Hlídání mazlíčků

Máme dlouholeté zkušenosti s hlídáním domácích mazlíčků. Především samozřejmě psů a koček, ale staráme se běžně i o drobnější mazlíčky, jako jsou morčata a zakrslí králíčci.

Hlídání je zaštítěno smluvně agenturou Nechci být sám, ale můžete kontaktovat přímo nás. 🙂 V agentuře působíme s krátkými přestávkami od roku 2013.

Fotografování psů

Po letech bych se ráda vrátila k focení psů, a tak vám ho nyní mohu nabídnout za příznivou cenu. 🙂 Můžete si zvolit z více variant focení: individuální, chovatelské, psích akcí.

Termín individuálního focení si můžete snadno rezervovat v systému SuperSaas. Případně mne kontaktujte prostřednictvím e-mailu a můžeme se domluvit i jinak.

Snažíme se co nejvíce vyhovět vašim požadavkům. Takže čím dříve se nám s termínem ozvete, tím lépe. (Opravdu klidně půl roku dopředu.)

Každé hlídání je naprosto individuální, aby splňovalo požadavky psa. Nejsme psí hotel a zcela výjimečně hlídáme více psů naráz. Vždy tak, aby to všem vyhovovalo. Někteří psi jsou velmi společenští a další psí parťáky vítají.

Hlídání probíhá buď u vás doma, aby byl pes ve svém prostředí, kde je více v klidu. Zároveň to můžete brát jako hlídání domu / bytu v době vaší nepřítomnosti. 🙂

Pejska můžeme vzít i k sobě domů. Je však třeba počítat s tím, že máme sami dva psy, a tak u sebe můžeme ubytovat nejlépe nekonfliktní fenky, nebo štěňata. Bydlíme v bytě, takže váš pejsek by měl mít zvládnutou základní hygienu. 

O dalších typech hlídání se dočtete na webu agentury Nechci být sám.

Kompletní ceník najdete na webu agentury Nechci být sám

Před samotným hlídáním by měla proběhnout osobní schůzka. Můžeme se sejít u vás doma, nebo klidně vyrazit s pejskem na procházku. Na schůzce si řekneme více o tom, jak naše hlídání funguje. Vy nám sdělíte vaše požadavky a potřeby vašeho pejska. Zároveň se s pejskem oťukáme a seznámíme. Pro pejska je pak menší stres, když svou “chůvu” zná.

Hlídání pak probíhá přesně dle vašich požadavků. Je pro nás skvělé, když nám vše znovu shrnete písemně v tzv. “manuálu”. Můžete sepsat cokoliv vám přijde důležité. Čím podrobnější manuál, tím lépe pro nás i vašeho mazlíčka. 🙂

Předání může proběhnout osobně, nebo nám dáte klíče od vašeho bytu / domu a my dorazíme na domluvený čas až po vašem odjezdu. Záleží zcela na vašich preferencích. totéž se týká i návratu. 

Hlídáme především na území Prahy, ale můžeme se dohodnout i na jiné lokalitě.

Pokud máte jakékoliv doplňující otázky, stačí když se mi ozvete na e-mailu hana.hanigerova@gmail.com 🙂

Hodinové focení vašeho pejska v exteriéru. Detail hlavy, postoj, pohyb, fotky v různých situacích a polohách. Ráda vám s vaším pejskem udělám i společné fotky. Vaši případnou konkrétní představu mi, prosím, pište předem.

Dostanete všechny vydařené fotografie – nejméně 20ks.

Fotografie budou v kvalitě vhodné pro prezentaci psa na sociálních sítích, webu i pro tisk (například do kalendáře).

Ráda vám přijedu nafotit vaše štěňátka nebo setkání chovatelské stanice. Fotografování bude trvat cca 2-6 hodin, dle početnosti vrhu. Od toho se také odvíjí cena a počet výsledných fotografií.

Dostanete všechny vydařené fotografie – nejméně 5ks / štěně.

Fotografie budou v kvalitě vhodné pro prezentaci psů na sociálních sítích, webu i pro tisk (například do kalendáře).

V případě, že byste ode mne chtěli nafotit nějakou psí akci, kontaktujte mne, prosím, prostřednictvím e-mailu. Nafotím jak akce komerční za poplatek, tak akce charitativní zdarma. 

Dostanete všechny vydařené fotografie – počet dle rozsahu akce.

Fotografie budou v kvalitě vhodné pro prezentaci akce na sociálních sítích, webu i pro tisk (například do ročenky, alba, knihy…).

Individuální focení (jeden pes + majitel):

  • 500 kč / hodina
  • + 200 kč / každý další pes

Chovatelské focení (štěňata + chovatel / odchov + majitelé a chovatel):

  • 2.000 kč – 5.000 kč / fotící den
  • Individuální nastavení ceny dle počtu štěňat

Psí akce (foto-záznam z průběhu celé akce):

  • 2.000 kč – 7.000 kč / fotící den
  • Individuální cena dle typu akce
  • ZDARMA fotografování charitativních akcí

Příplatek za dopravu:

  • ZDARMA fotografování v Praze (PID tarif  P, 0, B)
  • Mimo Prahu 6 kč / km (případně proplacení jízdenky hromadné dopravy)
  • ZDARMA se můžeme domluvit také na fotografování v Klatovech a v Plzni.

Přeji si, aby bylo focení příjemné pro vás, pro mne, ale především pro vašeho psa! Focení může být pro pejska stres a nuda, a tak ho budeme prokládat hrou, uvolněním a aktivitou. 

Naprosto netoleruji jakékoliv násilné polohování psa. Nevhodné chování ke psovi může být důvodem k ukončení fotografování. 

Naprosto každá fotografie vyžaduje svůj čas a úpravu v grafickém programu. Pro editaci fotografií používám především Adobe Lightroom, výjimečně Adobe Photoshop. Aby výsledné fotografie byly v co nejlepší kvalitě, potřebuji na jejich zpracování dostatek čas. A tak garantuji dodání do 14 dnů. (Ale zpravidla je dostanete i dříve.)

Předání fotografií probíhá on-line. Dostanete odkaz na album na Zoneramě, kde si své fotografie můžete stáhnout v plné kvalitě. Kdybyste o ně náhodou přišli, k odkazu se kdykoliv znovu dostanete. Díky unikátnímu heslu budeme mít do alba přístup jen vy a já jako autor. 

Kontaktní formulář

Zadejte e-mailovou adresu, na kterou vám máme zaslat odpověď.